Sügav bikiini depilatsioon

Sügav bikiini depilatsioon – depilatsioon, mis hõlmab suuremat piirkonda, kui lihtsalt bikiinipiirkonna depilatsioon, kuid ei ole nii põhjalik, kui brasiilia bikiini depilatsioon.

Sügav bikiini depilatsioon on Sulle kui sa soovid põhjalikumat bikiinipiirkonna depilatsiooni, kuid ei ole otsustanud veel brasiilia bikiini depilatsiooni kasuks. See on hea võimalus proovida midagi nende kahe vahepealset.

Sügav bikiini depilatsioon algab sarnaselt kõigi teiste depilatsiooni protseduuridega-depileeritav piirkond valmistatakse kosmeetiku poolt ette ja teostatakse depilatsioon sooja vahaga. Toiming ise võib veidi valulik olla, kuid see sõltub eelkõige Sinu valutundlikkusest.

Et pikendada karvade tagasikasvamise perioodi, on kosmeetikul Sulle  mitmeid väärt nõuandeid, mida ta hoolduse käigus võib  jagada. Näiteks, milliseid spetsiaalseid vahendeid kasutada siis, kui karvad kipuvad kasvama naha alla.

Depileerimise päeval on keelatud kuumaveeprotseduurid, saun,trenn ja kolmel päeval peale depilatsiooni solaarium ja päikesevannid, et vältida pigmendilaikude tekkimist.

Mis on DEPILATSIOON (vahatamine, sugaring, waxing)?

Depilatsioon on karvade mehhaaniline eemaldamine vaha/ suhkrupasta ning spetsiaalsete paberiribade abil. Vahasegu soojendatakse  karvade eemaldamise jaoks vajaliku temperatuurini ning kantakse spaatli või roll –on otsiku abil nahale.
Vaha eemaldatakse koos paberiribaga.

Nb! Depilatsioon ei ole karvade lõplik eemaldamine vaid see on karvakasvu ajutine peatamine. Karvaeemaldusega kahjustatakse teadlikult karvasibulat ning uus karv kasvab tagasi  aeglasemalt , on peenem oma läbimõõdult ning võrreldes raseerimisega püsib tulemus tunduvalt kauem. Sellise karvaeemaldusmeetoodi eelis võrreldes raseerimisega peitub karvakeste erinevates kasvufaasides.

Karvadel on 3 erinevat kasvufaasi: kasvamine, puhkamine ning väljalangemine. Nad ei ole kunagi kõik korraga kasvufaasis. Depilatsiooni puhul hakkavad karvad tagasi kasvama eri aegadel ning puhas tulemus püsib kauem. Raseerimise korral hakkavad lõikusest jõudu saanud karvakesed praktiliselt kohe pikemaks kasvama. Depilatsiooni puhul aga ilmuvad esimesed väikesed üksikud karvakesed nähtavale nädalaga. Uuesti depileerima soovitatakse tulla 3-4 nädala pärast.

Raseerimise korral lõigatakse karvad maha naha pinnalt. Tihtipeale lõigatakse mõni karvake ka pealmise nahakihi ehk marrasnaha alt. See omakorda võib põhjustada karvade sissse kasvamise. Karvade sissekasvamisel võib olla teisigi põhjuseid. Vahel kasvavad karvad naha pinda ka depileerimisega. Põhjus võib olla  selles, et karvad on muutunud liiga pehmeks ning ei jõua end naha pinnale pressida.

12 h peale depilatsiooni ei soovitata minna trenni, päikse kätte ning sauna. Nahapoorid on peale depileerimist avatud ning need võivad higistades ummistuda. Ummistunud poori tekib põletik, st vistrik ning karv ei pääse välja. Sissekasvamise ennestamiseks on soovitav nahka koorida koorimiskinda ja/või koorimiskreemiga. Intiimpiirkondadele ei ole soovitav kasutada soola sisaldavat koorimissegu . Kaenlaalustele ei tohiks ärrituse ennetamiseks 12 tundi kasutada deodoranti. Kõige tihedamini depileeritakse salongis jalgu, sääri, selga, bikiinipiirkonda ning kaenlaaluseid. Õrnemate, väiksemate ja delikaatsemate piirkondade jaoks kasutan alati suhkrusegu, mis on pehmem ja õrnem nahale. Kasutusel on ka kõrgekvaliteedilised depileve vahad.

Sügav bikiini depilatsioon nõmmel brasiilia bikiini depilatsioon bikiinipiirkonna depilatsioon vahaga tallinnas

Sügav bikiini depilatsioon nõmmel brasiilia bikiini depilatsioon bikiinipiirkonna depilatsioon vahaga tallinnas