Ilupesa Ilusalong Nõmmel

Ilupesa on ilusalong Nõmmel, mis avati juulis 2005 aastal eesmärgiga luua mõnus ja hubane koht, kus pakkuda kvaliteetset iluteenust, sõbralikku teenindust ja personaalset lähenemist.

Ilupesa Ilusalong asub Nõmme linnaosas kaasaegsetes ja avarates ruumides kogupindalaga üle 110 m2, mis teeb Ilupesast ühe Nõmme suurema ilusalongi.

Ilupesa kosmeetikateenuste valikusse kuuluvad erinevad näohooldused nagu näiteks happehooldus, ultrahelihooldus, microneedle ehk microneedling jt. Samuti teostavad Ilupesa kosmeetikud enamlevinud depilatsioone nagu säärte depilatsioon, jalgade depilatsioon, brasiilia depilatsioon, bikiini depilatisoon jne. Jalgade ja käte hooldustest pakume: maniküür, geellakiga maniküür ehk geelmaniküür, parafiinihooldus kätele, parfiinihooldus jalgadele, pediküür, geellakiga pediküür ehk geelpediküür, geellakkimine jne

Teenuste kujundamisel oleme mõeldnud ka meestele. Kosmeetiku teenused meestele on: näohooldus meestele näopuhatus meestele  maniküür meestele  kaenlaaluste depilatsioon meestele  kulmude depilatsioon meestele  rinnakarvade depilatsioon (rind) meestele  seljakarvade depilatsioon (selg) meestele.

Ilupesa kollektiivi kuuluvad oma ala parimad spetsialistud: kosmeetikud ja juuksurid. Oleme püüdnud kujundada salongi selliseks, et tulija tunneks ennast alati oodatuna, saaks parima teeninduse ja suhtumise. Meie praegused paljud lojaalsed kliendid kinnitavad, et see on meil õnnestunud. Läheneme kliendile personaalselt, püüdes leida igaühele just temale sobiva lahenduse. Samuti on meie eesmärgiks pidev areng, seetõttu ootame ka tagasisidet oma klientidelt.

Suurt rõhku paneme teenuste kvaliteedile ja hügieenile – meil on kasutusel kuumsterilisatsioonimeetod ning kasutame väga palju ühekordseid tooteid.

Lastele on oma nurgake, kus saab joonistada ja mängida.

Asume Nõmme keskusest ja Nõmme turuhoonest mõned sajad meetrid Hiiu poole, perearstikeskuse kõrval asuvas heledas ilusas ja uues majas. Sissepääs on Pärnu mnt poolsest küljest, mis on tähistatud numbriga 289/2.

Tasuta parkimisvõimalus maja ümbruses.

Valentina Kazakova

Valentina

Juuksur

Lühike tutvustus

Eva Magi

Eva

Kosmeetik

Lühike tutvustus

Joana Soppe-Niinesalu

Joana

Kosmeetik

Lühike tutvustus

Katrin Helen Kull

Katrin-Helen

Kosmeetik

Lühike tutvustus

Anu Kivila

Anu

Juuksur

Töötab sarjaga LÓreal

Sigrid Sep

Sigrid

Kosmeetik

Töötab sarjaga Nimue

Janne Neider

Janne

Kosmeetik

Anne-Ly Kutsar

Anne-Ly

Kosmeetik

Töötab sarjaga Esse, Microblading, Fibroplast, Face Gym